Laptop Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C3U08-50W (Core 3 100U/ Ram 8GB/ SSD 512GB/ Windows 11 Home/ 2Y)
  • 0 khách hàng đánh giá
  • 103 lượt xem
Thông số kỹ thuật
CPU
Intel Core 3 100U 1.2GHz up to 4.7 GHz, 10MB
RAM
8GB DDR5 Sodimm
Ổ cứng
512GB SSD M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
Màn hình
14.0 inch FHD (1920 x 1080), LED Backlit,
300nits, Anti-glare display, 60Hz
VGA
Intel UHD Graphics
Chip AI
Pin
3 Cell - 50WHrs
Keyboard
Chiclet Keyboard
Chất liệu
Nhựa
Wifi
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2
Kết nối mạng LAN
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Bluetooth
5.4
Cổng xuất hình
1 x HDMI, USB 3.2 Gen 2 Type-C support display
Webcam
720p HD camera With privacy shutter
Âm thanh
Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone
Cổng kết nối
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 2
Type-C support display / power delivery,
1 x HDMI 1.4, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack,